Systemy nawadniające

Współpracujemy z najlepszymy firmami w swojej branży, proponującą kompleksową ofertę najwyższej klasy systemów automatycznego nawadniania firm takich jak: Rain Bird, Hunter. Naszymi Klientami są firmy zajmujące się urządzaniem i profesjonalnym utrzymywaniem terenów zieleni, stadiony sportowe i pola golfowe, właściciele parków i ogrodów przydomowych oraz wszyscy ci, których zawodem lub pasją jest kreowanie otaczającego ich środowiska. Od kilku lat firma Cedr Ogrody s.c. przoduje we wprowadzaniu na rynek nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji terenów zieleni.

Automatyczny system nawadniający jest kompleksową kombinacją podziemnych rurociągów, zaworów i elektrozaworów, połączeń elektrycznych oraz zraszaczy wynurzalnych. Właśnie dlatego warto wybrać profesjonalnego wykonawcę projektu i instalacji Państwa systemu. Certyfikowani instalatorzy Cedr Ogrody s.c. dobiorą dla Państwa odpowiednie produkty w oparciu o projekt zagospodarowania terenu oraz wydajność źródła wody.

Dzięki opracowanej przez nas technologii, nawodnienia możemy wykonywać na istniejących już ogrodach bądź trawnikach bez konieczności rozkopywania całego ogrodu i w bardzo szybkich terminach. Dysponujemy najnowszym i zaawansowanym technologiczne sprzętem do wykonywania tego typu inwestycji. Nasza firma, projektując i wykonując systemy nawadniające stara się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie prace wykonujemy z najwyższej klasy materiałów z pieczołowitością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.