O firmie

O firmie Cedr Ogrody

Firma Cedr Ogrody s.c. jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi ogrodnicze zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, realizacją i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią i jej pielęgnacją. Firma zatrudnia najlepszych fachowców, którzy mają wyższe wykształceniez zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Umiejętności, wiedza i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć wyjątkowy, indywidualny charakter realizowanych ogrodów. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do warunków klimatycznych.

Zaopatrujemy się u najlepszych producentów w kraju, w związku z tym, możemy z pełną odpowiedzialnością udzielać gwarancji na dostarczone materiały oraz wykonane prace. Dewizą naszej firmy jest jakość oferowanych usług w spojrzeniu długoterminowym. Zrealizowane przez nas ogrody nie są dziełem skończonym. Wymagają one pielęgnacji w dalszych latach, a jej efekty w dużej mierze zależeć będą od fachowości wykonania ogrodu.

Pragnąc oszczędzić naszym Klientom pracy przy utrzymaniu ogrodu oraz zagwarantować roślinom idealne warunki do rozwoju, przywiązujemy szczególną uwagę dostarannego przygotowania gleby i fachowego sadzenia roślin, a także do oferowania nowoczesnych rozwiązań technicznych skracających czas pielęgnacji.

Zapraszamy do współpracy!
Ekipa Cedr Ogrody s.c.